در بازار سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال نام ارزهای مختلفی دیده و شنیده می‌شود. که هر کدام از آنها براساس نوع کارایی و میزان ارزش جایگاه خاصی در دنیای رمزارزها دارند. در این راستا بعضی ارزها از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد برخوردار هستند و انتخاب آنها به‌عنوان ارز مبنا (پایه) روند سرمایه‌گذاری و کسب درآمد را سرعت می‌بخشد. بدین منظور ارزهای دیجیتال با توجه به سه شاخص سرعت تراکنش‌ها، امنیت شبکه بلاک‌چین و پنل کاربری همراه با ذخیره‌سازی ارزها ارزیابی می‌شوند. از این‌رو برخی ارزها محبوبیت بیشتر و بعضی دیگر محبوبیت کمتری در بین کاربران دارند. در این بخش سعی داریم تا شما را با یکی از کاربردی‌ترین و با ارزش‌ترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار سرمایه‌گذاری با نام رمزارز Graph آشنا سازیم.

ارز دیجیتال گراف با نماد اختصاری GRT نمایش داده می‌شود. در صورتی که قصد سرمایه‌گذاری در دنیای رمزارزها به‌واسطه ارز دگراف دارید؛ گام نخست جهت دستیابی به موفقیت شناخت کامل و جامع این ارز بین‌المللی است. تا با یک رویکرد از پیش طراحی شده بتوانید تراکنش‌های تأثیرگذار و سودآور انجام دهید. در غیر این‌صورت بدون شناخت کافی نسبت به ارز Graph و سایر ارزهای دیجیتال عملکرد مناسبی نخواهید داشت. شاید بتوان گفت ناکامی بسیاری از سرمایه‌گذاران در این بازار جهانی از عدم آگاهی درست آنها نسبت به رمزارزها سرچشمه می‌گیرد.

رمزارز The Graph چیست؟

همان‌طور که می‌دانید شبکه بلاک‌چین به‌عنوان یک ساختار خاص بستر مناسبی را برای ذخیره‌سازی داده‌ها و اطلاعات کاربران فراهم ساخته است. با توجه به اهمیت اطلاعات و تأثیر آن در طول روند انجام معاملات، بعضی از ارزها همه تلاش خود را به‌کار گرفته‌اند تا داده‌های موجود به بهترین نحو ممکن حفظ شده و هنگام نیاز به دست سرمایه‌گذاران خرد و کلان برسد. رمزارز Graph نیز یکی از معتبرترین ارزهای دیجیتال است که با استفاده از یک پروتکل پیشرفته و ایمن فرآیند حفظ و ارائه داده‌های کاربران را بهبود بخشیده است. به گونه‌ای که روزانه شاهد انجام هزاران تراکنش موفق با بالاترین سرعت ممکن در شبکه بلاک‌چین گراف هستیم.

به شما پیشنهاد می‌کنیم همین الان با مراجعه به وب‌سایت صرافی‌ بین‌المللی کوینکس نسبت به ثبت نام و انجام تراکنش‌های موفق در بستر شبکه بلاک‌چین ارز دگراف اقدام کنید. مطمئن باشید که داده‌های شما در یک فضای مطمئن و غیرقابل دسترسی حفظ می‌شود و از همه مهمتر اینکه در تراکنش‌هایی مشارکت خواهید داشت که سود آنها تضمین شده است. طبق بررسی‌های به عمل آمده مشخص شده که عمده‌ترین دلیل رضایت کاربران از ارز Graph فضای امن شبکه بلاک‌چین و سود صددرصد تضمینی آن است.

توکن GRT و نوع کسب‌و‌کار ارز دیجیتال Graph

رمزارز Graph دارای فضایی با متن باز است و نحوه عملکرد آن بدین‌صورت است که هیچ کارمزد یا هزینه‌ای را برای خود جمع نمی‌کند. به‌عبارت دیگر هدف شرکت گراف طراحی و ارائه توکن کاربردی و اختصاصی GRT با پلتفرم Graph است. به‌طور کلی دو نوع سهامدار در شبکه ارز دیجیتال گراف فعالیت دارند. گروه اول شاخص‌گذاران نام دارند و برای بهبود کارایی شبکه بلاک‌چین Graph و همچنین ذخیره‌سازی کارمزدهای آن، توکن GRT را نگهداری می‌کنند. بدین ترتیب که براساس میزان توکن ذخیره‌سازی شده، به آنها پاداش تعلق می‌گیرد. این امر موجب ایجاد انگیزه در بین کاربران برای ذخیره توکن بیشتر و دستیابی به سود بالاتر شده است.

گروه دوم کُراتورها هستند که با واسطه توکن‌های GRT به شاخص‌گذاران و توسعه‌دهندگان شبکه بلاک‌چین رمزارز گراف خدمت ارائه می‌کنند. بدین نحو که به گروه اول میزان شاخص‌گذاری را اعلام می‌کنند و پس از آن API‌های موردنیاز را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهند. پس از آن توسعه‌دهندگان با پرداخت هزینه از خدمات شبکه ارز گراف استفاده می‌نمایند. در واقع کسب درآمد گروه دوم از طریق ارائه خدمات گوناگون به شاخص‌گذاران و توسعه‌دهندگان فعال در شبکه گسترده ارز دیجیتال Graph است.

ویژگی‌های ارز دیجیتال د گراف (GRT)

با یک بررسی مختصر درباره ارزهای دیجیتال خواهید فهمید که رمزارزها از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد خود برخوردار هستند. ارز دیجیتال گراف نیز مانند سایر ارزها ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد و کاربران با بهره‌گیری از آنها و انجام تراکنش‌های مختلف درآمد کسب می‌کنند. ساختار غیرمتمرکز بارزترین ویژگی رمزارز Graph محسوب می‌شود. به گونه‌ای که سرمایه‌گذاران با استفاده در بستر بلاک‌چین مطمئن و یکپارچه گراف تراکنش‌های خود را انجام می‌دهند. علاوه بر این شاخص‌گذاران از نمودارهای GRT و توکن مخصوص ارز Graph جهت ارزیابی و بررسی روند بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند.

از طرف دیگر رمزارز Graph یک توکن کاربردی (ERC) بر روی شبکه آتریوم محسوب می‌شوند و سرمایه‌گذاران با استفاده از کارایی منحصر‌به‌فرد آن درآمد قابل توجهی کسب می‌کنند. عملکرد آن بدین‌صورت که ارز گراف لایه‌ای از اطلاعات را در بالای شبکه بلاک‌چین قرار می‌دهد و شاخص‌گذاران با استفاده از آنها گره یا نودهای گراف را به اجرا در می‌آورند.

کیف پول رمزارز د گراف

همان‌طور که می‌دانید فرآیند بررسی داده‌ها و انجام تراکنش‌ها یک طرف قضیه کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال است. پس از آن می‌بایست ارزهای خریداری شده و سود حاصل از انجام تراکنش‌ها را در یک فضای امن و معتبر ذخیره‌سازی کرد. در این‌خصوص برای ذخیره انواع رمزارز Graph کیف پول‌ها را به دو صورت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری وجود دارند.

در واقع کیف پول ارز دیجیتال گراف مثل حساب بانکی عمل می‌کند و کاربران برای نگهداری و محافظت از ارزهای خود به آن نیاز اساسی دارند. از بین بهترین کیف پول‌های رمزارز Graph می توان به کیف پول ترزور و لجر اشاره کرد. طبق تحقیقات و بررسی صورت گرفته مشخص شده که کیف پول ترزور 1 و لجر نانو اس به دلیل کارایی و قیمت مناسب بیشترین میزان تقاضا را از سوی کاربران به خود اختصاص داده‌اند. شما نیز می‌توانید با استفاده از این دو کیف پول، نسبت به ذخیره‌سازی سود حاصل از انجام تراکنش‌ها و خرید ارز Graph اقدام کنید.

بررسی آینده ارز د گراف

رمزارز Graph یک پروتکل شاخص‌گذار است و اغلب جهت جستجوی داده‌ها در بستر شبکه بلاک‌چین و ذخیره‌سازی اطلاعات موردنیاز کاربران به‌کار برده می‌شود. در این زمینه شاخص‌گذاران و توسعه‌دهندگان سعی دارند تا با گسترش زمینه فعالیت و افزایش تعداد کاربران درآمد خود را افزایش دهند و به‌عنوان سرمایه‌گذار موفق در بازار ارزهای دیجیتال شناخته شوند. شما نیز می‌توانید با کسب آگاهی کامل نسبت به ارز دیجیتال گراف، ثبت نام در صرافی‌ کوینکس و تهیه کیف پول مناسب آن، نسبت به انجام تراکنش و کسب درآمد در این بازار جهانی اقدام کنید، چون پروتکل این ارز بر اساس گفته محققان این حوزه چشم انداز خوبی داشته و فقط باید تمرکز بر مقیاس پذیری و شفافیت این ارز دیجیتال داشت، چون زیر ساخت نسل سوم اینترنت IPFS دارد.

ممنون که تا انتها همراه ما بودید. اگر سوال یا تجربه خاصی در این زمینه دارید لطفا در قسمت دیدگاه ها در زیر همین بخش بنویسید.

بیشتر بخوانید:


بایننس کوین (BNB) چیست؟ هر آنچه درباره bnb باید بدانید!

ارز هلیوم Hnt، کاربردها، آینده و کسب درآمد از شبکه ارز Helium

5/5 - (4 امتیاز)