ارز دیجیتال تراست ولت توکن  TWT، یک توکن ساده BEP -20  است که طیف وسیعی از مزایا را در اختیار کاربران کیف پول قرار می‌دهد.  Trust Wallet، یک کیف پول رمزنگاری شده موبایلی به حساب می‌آید که علاوه بر رمزهای محبوب در بلاکچین‌های ارتیوم، بایننس و ترون، از دیگر ارزهای دیجیتالی نیز پشتیبانی می‌کند.

کاربرانی که از ارز دیجیتال (TWT) استفاد می‌کنند، از مزایای مختلفی همچون تخفیف در خرید ارزهای رمزنگاری دورن برنامه‌ای و خدمات غیرمتمرکز در معامله هنگام استفاده از کیف پول برخوردار می‌شوند. توکن کریپتو Trust Wallet Token، برای اولین بار به عنوان دارایی BEB – 2 در Binance Chain به وجود آمد؛ اما در اکتبر 2020 به عنوان یک توکن BEP-20 در Binance Smart Chain دوباره راه‌اندازی شد.

هدف ارز تراست ولت توکن چیست؟

هدف اصلی ارز دیجیتال TWT که یک دارایی BEP-20 به شمار می‌رود، ارزش دادن به کاربران کیف پول تراست ولت است. با این حال از آنجایی‌که تراست ولت توکن مبتنی بر زنجیره هوشمند Binance است، می‌توان آن را به عنوان پرداخت برای خدمات هم استفاده یا با رمز ارزهای دیگر آن مبادله کرد.

علت منحصر به فرد بودن تراست ولت توکن چیست؟

 تراست ولت توکن، یک ابزار کاربردی برای تأمین ارزش اضافی به کاربران برنامه تلفن همراه Trust Wallet به حساب می‌آید. جالب است بدانید که این برنامه هیچ کاربردی خارج از اکوسیستم Trust Wallet ندارد؛ با وجود اینکه ارز دیجیتال TWT، به عنوان یک دارایی BEP-20 به شمار می‌رود، می‌تواند به هر کیف پول پشتیبانی شده از دارایی‌های Binance Smart Chain منتقل گردد؛ به گونه‌ای که این ارز دیجیتال می‌تواند به عنوان پرداخت هزینه و انجام خدمات دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

ارز دیجیتال TWT، جزو اولین ارزهای دیجیتالی بوده که در niahC tramS ecnaniB راه‌اندازی شده است. این ارز دیجیتال به منزله یک بلاکچین با کارایی بالا برای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز sppAD طراحی شده است؛ ارز دیجیتال TWT، کارمزد و زمان تأیید بسیار کمی دارد.

آینده ارز دیجیتال تراست ولت توکن چگونه است؟

فاکتورهای مختلفی برای پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال تراست ولت توکن TWT، مثل سایر ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می‌شود. به طور کلی قیمت و آینده کریپتو TWT و سایر ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رسانه‌ها، وضعیت اقتصادی کشورها و اهداف تیم پروژه ارز دیجیتال تراست ولت بستگی دارد که تاثیر مثبت و منفی می‌گذارد.

براساس گفته rotsevnItellaW، قیمت توکن تراست ولت در یک سال از 0.7042 دلار به 1.518 دلار افزایش پیدا می‌کند؛ این موضوع نشان‌ می‌دهد که ارز دیجیتال TWT یک سرمایه‌گذاری با سوددهی بالا شناخته شود. پتانسیل سود بلند مدت 115.55 درصد، برای این ارز دیجیتال وجود داشته و قیمت پیش‌بینی شده برای پایان سال (2022) 4.679 دلار است.

قیمت ارز دیجیتال تراست ولت توکن

متخصصان در تجزیه و تحلیل nioClatigiD، براین عقیده هستند که قیمت ارز دیجیتال nekoT tellaW tsurT در چند سال آینده از 0.72 دلار به 3.024 دلار افزایش پیدا خواهد کرد و تا سال 2023 به 1.081 دلار رسیده که کاهش آن در سال‌های 2024-2025 شروع خواهد شد. بر اساس این پیش‌بینی، خرید توکن تراست ولت یک سرمایه‌گذاری بلند مدت سودآور است.

البته باید درنظر داشته باشید که تنها نمی‌توان بر تحلیل‌ها تکیه کرد. در واقع، رشد احتمالی ارز دیجیتال تراست ولت توکن در آینده، به عوامل مختلفی مانند اعلامیه‌ها، فن‌آوری جدید پروژه‌های nekoT tellaW tsurT و محیط کریپتو بستگی دارد. پیشنهاد می‌شود که قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال، خود به تحقیق در این زمینه بپردازید. در حال حاضر تراست ولت توکن یکی از محبوب‌ترین کیف‌پول‌های موبایل شناخته می‌شود. دلایل مختلفی برای این موضوع وجود دارد:

استفاده آسان و وجود امنیت

پلتفرم  TWTکاربری بسیار ساده‌ و امنیت بسیار خوبی دارد، برهمین اساس کاربران بسیاری به سمت استفاده از این ارز دیجیتال ترغیب می‌شوند؛ تاکنون بیش از ۲۵ میلیون کاربر از آن استفاده می‌کنند. از جمله نشانه‌های امنیت، ارائه کنترل کامل دارایی‌ها به دست کاربران است.

مرورگر PPAD

بدون شک مرور‌گر داخلی PPAD یکی از بارز‌ترین ویژگی‌های این شبکه به حساب می‌آید. درواقع TWT اولین کیف‌پولی بوده که امکان استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز به طور مستقیم به وسیله کیف‌پول را فراهم آورده است. در این سیستم، ارتباطی یکپارچه بین کاربر و بلاک‌چین‌هایی مانند اتریوم و بایننس صورت گرفته و کاربران می‌توانند تجربه‌ای بهینه از وب ۳.۰ تلفن همراه داشته باشند.

پشتیبانی NFT

تراست ولت توکن، گزینه‌ بسیار مناسبی برای کلکسیونرهای NFT که نمی‌خواهند دارایی‌های خود را در کیف‌پول‌های مبتنی بر وب و کیف‌پول‌های سرد ذخیره کنند، محسوب می‌شود؛ از طریق این پلتفرم همه توکن‌های غیر‌قابل تعویض در همه زمان‌ها در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

امنیت شبکه

بر‌اساس زنجیره هوشمند بایننس، nekoT tellaW tsurT توسط مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) پشتیبانی می‌شود که شبکه را در برابر بسیاری از تهدیدات بالقوه مانند حملات Sybil و ۵۰٪ محافظت می‌کند. همچنین برای محافظت بیشتر، شبکه برنامه‌ای را در نظر گرفته که در آن به افرادی‌که حملات و آسیب‌پذیری‌ها را در شبکه کشف کنند، تا ۱۰،۰۰۰ دلار پاداش ارائه می‌شود؛ لذا می‌توان گفت که این شبکه از امنیت بسیار خوبی برخوردار است.

سهولت در پرداخت

کاربران برای انجام معاملات خود با ارزهای دیجیتال فهرست شده، می‌توانند از کارت‌های اعتباری، حواله‌های بانکی و yap elgooG استفاده کنند؛ بر همین اساس مشکلی به لحاظ پرداخت برای افراد وجود نخواهند داشت.

یکپارچه سازی با صرافی های غیرمتمرکز

پلتفرم تراست ولت توکن با بسیاری از XED‌ها مانند pawsinU، XED ecnaniB و pawS ekacnaP یکپارچه است. لذا کاربران با استفاده از یک رابط واحد می‌توانند به خرید، نگهداری و مبادله دارایی‌های مختلف بپردازند.

مزایای تراست ولت توکن

مزایای تراست ولت توکن

کاربران هر یک مزایای مختلفی برای تراست ولت توکن عنوان می‌کنند. تعداد زیادی از افراد آن را بسیار کاربر‌‌پسند توصیف کرده‌اند و افرادی که به تازگی با ارزهای دیجیتال آشنا شده‌اند، استقبال زیادی از رابط کاربری ساده آن کرده‌اند. همچنین کاربران از منبع باز بودن برنامه و شفافیت آن احساس امنیت زیادی پیدا کردند.

علاوه براین، تراست ولت کلیدهای خصوصی کاربران را به صورت فیزیکی و نوشتاری ذخیره کرده و برای این کار فضای ابری را در نظر نگرفته است. اغلب کاربران از سرعت بالای پردازش تراکنش‌ها توسط این سرویس راضی هستند. بسیاری از کاربران ذکر کرده‌اند که این برنامه، امکان رصد دارایی‌های مختلف را از طریق یک برنامه برایشان ساده‌تر کرده است. علاوه براین می‌توان به موارد دیگری هم اشاره کرد:

 • کنترل کلیدهای خصوصی به عهده خود کاربر
 • امکان ذخیره امن رمز ارزها و محافظت آن‌ها در برابر هکرها
 • به دست آوردن سود از تبادلات رمز ارزها در خود تراست والت توکن
 • امکان‌پذیر بودن خرید بیت کوین در آن، در کمتر از ۵ دقیقه
 • ایجاد کیف پول اختصاصی صرافی بایننس
 • اکسچنج و  تبدیل رمز ارز کریپتو
 • امکان مشاهده کالکتیبل‌ها، توکن‌های NFT در یک مکان مشترک

کاربردهای مختلف تراست ولت توکن

یکی از مهم‌ترین اهداف تراست ولت توکن، ارائه دسترسی بالا به عموم کاربران است. در TWT با بالا رفتن آگاهی بین کاربران، خرید ارز دیجیتال به روشی ساده امکان‌پذیر شده است:

حاکمیتی بودن

TWT  نوعی توکن حاکمیتی به حساب می‌آید که کاربران می‌توانند با استفاده از هولد آن، در تصمیمات مهم شبکه مشارکت کنند. تمامی کاربران با نگهداری این توکن، امکان مشارکت در پورتال حاکمیتی شبکه را خواهند داشت. ارز TWT به عنوان پول تراست ولت شناخته شده که در خارج از اکوسیستم آن کاربرد خاصی ندارد؛ هرچند که برای مشارکت در کل اکوسیستم آن به توکن‌های TWT نیاز خواهید داشت.

برای بهبود یک پروژه یا بلاکچین، کاربر یا توسعه دهنده باید یک پیشنهاد(slaoporP) ثبت کند، این پیشنهاد بعدا برای رأی‌گیری و رسیدن به اجماع کاربرد دارد؛ درصورتی که پیشنهاد ارائه شده بتواند در مرحله رأی‌گیری از یک حد مشخص عبور کند، با توجه به تایید انجمن، تغییرات پیشنهاد شده در slaoporP در هسته کیف پول تراست ولت اعمال خواهند شد.

استفاده از تخفیفات

افرادی که این توکن را دارند، در خرید‌ها،‌ معاملات و دریافت خدمات XED از تخفیف‌های مختلفی بهره‌مند خواهد شد.

استیک کردن

تراست ولت توکن می‌تواند ویژگی‌های صرافی غیرمتمرکز را به صورت فشرده، در قالب نرم‌افزار به کاربران خود ارائه می‌دهد. کاربران با استفاده از آن می‌توانند دارایی‌های خود را به اشتراک گذاشته و از خدمات تجاری و سرمایه‌گذاری با‌کیفیتی برخوردار شوند. کاربران می‌توانند ارزهایی مانندOGLA، TEV، ANUL، MOTA ZTX، XRT، BNB را به اشتراک بگذارند و در ازای آن پاداش دریافت کنند.

استخر نقدینگی

در حال حاضر می‌توان به ذخیره و نگهداری توکن‌های TWT در استخرهای نقدینگی پرداخت.

توکنومیک ارز دیجیتال تراست ولت توکن TWT

در صورتی‌که شما به فکر سرمایه‌گذاری بر روی ارز دیجیتال تراست ولت توکن TWT هستید، بهتر است در مورد توکنومیک و نحوه توزیع توکن‌ها اطلاعاتی داشته باشید. درک توکنومیک یک ارز دیجیتال اهمیت زیادی دارد؛ چرا که برخی از ارز‌ها به دلیل سیستم تورمی که کسب می‌کنند، قابلیت سرمایه‌گذاری ندارند.

تعداد کل توکن‌های تراست ولت توکن قابل عرضه 1 میلیارد واحد است. در نقطه آغازین، در 29 فوریه سال 2020، 90 میلیارد توکن TWT ضرب (tniM) شد که علیرغم توزیع مداوم آن‌ها، کمتر از 1% کل توکن‌ها در گردش بودند.

بر همین اساس تیم تراست ولت توکن تصمیم می‌گیرد 89 میلیارد باقیمانده را بسوزاند. درحال حاضر تعداد کل توکن‌های قابل عرضه1 میلیارد واحد است. در آگوست همان سال، حدود 250 میلیون ارز TWT به کاربران اولیه به عنوان پاداش اهدا شد.

نحوه توزیع توکن‌ TWT به شرح زیر است:

 • 40% برای تخصیص کاربر
 • 30% ذخیره محفوظ
 • 15% برای توسعه دهندگان
 • 15% برای انجمن تراست ولت

انواع مختلف کیف پول تراست ولت توکن

انواع مختلف کیف پول تراست ولت توکن

افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال تراست ولت توکن را دارند، باید با انواع کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری آشنا باشند. نگهداری ارز دیجیتال در صرافی‌ها، امر هوشمندانه‌ای نیست؛ لذا باید برای ذخیره و نگهداری از ارزهای دیجیتال از کیف پول‌های دیجیتالی استفاده  کرد.

کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بسیاری در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارند که با ارائه خدمات متنوع دارایی شما را نگه‌داری می‌کنند. کیف پول TWT انواع مختلفی دارد که باید با آن‌ها آشنا باشید:

کیف پول نرم افزاری تراست ولت (Trust Wallet)

تراست ولت یکی از بهترین، محبوب‌ترین و مطمئن‌ترین کیف پول تراست ولت توکن به حساب می‌آید که برای نسخه‌های اندروید و ios وجود دارد. البته می‌توان با کمک برخی روش‌ها از تراست ولت بر کامپیوترهای دسکتاپ ویندوزی نیز استفاده کرد. معیارهای مختلفی برای انتخاب یک کیف پول ارز دیجیتال وجود دارد که موضوع امنیت در تراست ولت بسیار پررنگ بوده که به صورت پیش فرض، امکاناتی را برای کاربران فراهم آورده است. همچنین کیف پول تراست ولت غیر حضانتی محسوب می‌شود؛ بدان معنا که کلیدهای خصوصی ارزهای دیجیتال کاربران را در کیف پول شخصی خودشان نگهداری می‌کنند.

کیف پول Binance Chain Wallet

یکی دیگر از کیف پول‌های ارز دیجیتال تراست ولت توکن TWT، بایننس چین ولت است. در واقع کیف پول زنجیره‌ای بایننس، کیف پول رمزنگاری رسمی بایننس برای دسترسی به زنجیره هوشمند بایننس، زنجیره بایننس و اتریوم است. شما می‌تونید از آن برای ذخیره امن رمزنگاری خود و اتصال به هزاران پروژه در بلاک چین‌های مختلف استفاده کنید. همچنین این ولت را بر روی مرورگرهای کروم و فایرفاکس می‌توان  استفاده کرد.

کیف پول نرم افزاری متامسک (MetaMask)

ولت نرم‌افزاری متامسک، یکی دیگر از انواع کیف پول‌ها با قابلیت پشتیبانی از TWT به شمار می‌رود. MetaMask   یک کیف پول نرم افزاری مخصوص اتریوم و توکن‌های ERC20 است که در سال 2016 توسط Aaron Davis توسعه پیدا کرد.  متامسک یک ابزار افزونه مرورگر است که به عنوان Bridge عمل کرده و به شما امکان می‌دهد، sppAd اتریوم را به صورت مستقیم در مرورگر خود بدون اجرای یک نود(node)  کامل اتریوم اجرا کنید. متامسک علاوه بر نصب در روی گوشی‌های موبایل، تبلت‌های دارای سیستم عامل‌های اندروید و ios در لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی نیز به صورت یک افزونه مرورگر وب نیز قابل استفاده است.

کیف پول نرم افزاری اتمیک (Atomic)

افراد هنگامی‌که وارد اتمیک ولت می‌شوند، به ظاهر از تراست ولت توکن نشانه‌ای نمی‌بینند؛ لذا باید به صورت customize کد کانترکت (contract) را وارد کنند تا در ولت لیست شود. برای پیدا کردن کد کانترکت، می‌توان داخل سایت Etherscan شوید و سپس بعد از جستجوی TWT و وارد شدن به صفحه، کد کانترکت را آنجا مشاهده کنید؛ بعد از انجام این کار کد را کپی و برای لیست شدن در ولت اتمیک کنید.

کیف پول اتمیک برای کاربران مبتدی بسیار مفید است؛ چرا که رایگان بوده و اگر از قبل دارایی‌های رمزنگاری شده نداشته باشید، امکان خرید مستقیم ارز دیجیتال از طریق کیف پول را برای شما فراهم می‌کند. علاوه بر این، راه‌اندازی آسان این کیف پول باعث شده تا اتمیک برای همه کاربران به راحتی قابل استفاده باشد.

تراست والت توکن چه ارزهایی را پشتیبانی می‌کند؟

تراست ولت توکن مهمترین کوین و توکن‌ها را پشتیبانی می‌کند که می‌توان به موارد بسیاری اشاره کرد:

 • بیت کوین (CTB)
 • ریپل (PRX)
 • دوج کوین (EGOD)
 • سولانا (LOS)
 • زی کش (CEZ)
 • بایننس کوین (BNB)
 • دش (HSAD)
 • ترون (XRT)
 • تزوس (XTZ)
 • پالیگان (MATIC)
 • تورچین (RUNE)
 • ولکادات (TOD)
 • کازموس (ATOM)
 • استلار (XLM)
 • بیت کوین کش (HCB)
 • اتریوم کلاسیک (ETC)
 • فایل کوین (LIF)
 • فیو (OIF)
 • الروند (eGLD)
 • نانو (ONAN)
 • زلکش (ZEL)
 • گو چین (OG)
 • وی چین (TEV)
 • کاوا (AVAK)
 • تومو چین (OMOT)
 • فیرو (ORIF)
 • کین (NIK)
 • نیمیک (MIN)
 • تاندر کوین (TT)
 • تتا (ATEHT)
 • آنتولوژی (TNO)
 • کوانتوم (MUTQ)
 • ویا کوین (AIV)
 • ریون کوین (NVR)
 • زیلیکا (LIZ)
 • ویوز (SEVAW)
 • الگورند (OGLA)
 • نیر (RAEN)
 • دیجی بایت (BGD)
 • هارمونی (ENO)

بهتر است بدانید که این‌ موارد تنها بخشی از فهرست بلند بالای ارزهای پشتیبانی شده در این کیف پول به شمار می‌روند.

استیبل کوین‌های پشتیبانی شده در کیف پول تراست والت توکن

اغلب، از استیبل کوین‌ها برای کاهش ریسک سقوط بازار یا ریزش‌های شارپی قیمت استفاده می‌شود. استیبل کوین‌های مختلفی در کیف پول  TWT پشتیبانی می‌شوند:

 • بایننس یو اس دی (DSUB)
 • دای (IAD)
 • تتر (USDT)
 • استیبل یو اس دی (SDSU)
 • جمینی یو اس دی (DSUG)
 • پاکسوس (XAP)
 • ترو یو اس دی (TUSD)
 • استاسیس (EURS)
 • جی بی پی استیبل کوین (BPBG)
 • یو اس دی کوین (CDSU)

علاوه بر این‌ موارد، شما می‌توانید با استیک کردن برخی از رمز ارزهای پشتیبانی شده در کیف پول تراست ولت توکن، تا 80 درصد YPA به صورت پاداش دریافت کنید.

 

آیا تراست والت توکن برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

پیش‌بینی‌های مختلفی در رابطه با آینده ارز تراست والت توکن صورت گرفته است؛ بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که TWT روند صعودی را طی خواهد کرد. برای انجام یک سرمایه‌گذاری مناسب، بهتر است با پیش‌بینی‌های مختلف انجام شده آشنا باشید.

برآورده کردن بیشتر نیز کاربران در حوزه خرید و فروش با کیف پول تراست ولت  TWT( جمع‌بندی)

اغلب، انتخاب یک کیف پول ارز دیجیتال، به طور کامل به نیاز‌ها و سلیقه شخصی هر فرد بستگی دارد. تراست والت توکن، یکی از کیف پول‌های ارز دیجیتال با پلتفرم موبایل به حساب می‌آید که توانسته بیشتر نیازهای کاربران در حوزه خرید و فروش ارز دیجیتال، ذخیره و نگهداری NFT برآورده سازد.

توکن کریپتو TWT به عنوان بهترین کیف پول برای توکن‌های شبکه بلاک چین اتریوم شناخته شده است. امروزه این کیف پول توانسته جایگاه ثابتی در بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال پیدا کند. یکی از مهمترین دلایل محبوبیت تراست والت توکن، پشتیبانی بی‌نظیر ارزهای دیجیتال گوناگون، در کنار رابط کاربری ساده با وجود داشتن ابزارهای حرفه‌ای بوده است.

بیشتر بخوانید:


ارز دیجیتال کلایتون Klaytn چیست؟ معرفی توکن Klay

ارز دیجیتال دش (Dash) چیست و چگونه کار می‌کند؟

ارز دیجیتال فانتوم FTM چیست و آیا ارزی آینده‌دار و مناسب سرمایه گذاری است

5/5 - (9 امتیاز)