بازی و سرگرمی در بین تمامی اقشار جامعه به‌ویژه نوجوانان و جوانان جایگاه ویژه‌ای دارد. به‌طوری که تأثیرات زیادی بر زندگی افراد داشته و تا به‌حال توانسته اوقات فراغت آنان را پر کند. در این راستا پیشرفت تکنولوژی سبک سرگرمی‌ها را به سمت بازی‌های کامپیوتری و موبایلی کشانده است. شرکت گالا نیز به‌منظور ورود به صنعت گسترده و پول‌ساز گیمینگ اقدام به ساخت ارز دیجیتال گالا نموده است. این رمزارز بر پایه فناوری شبکه گسترده بلاک‌چین طراحی شده و توکن‌های آن بسیاری از نیازهای گیمرها را در انجام انواع بازی برطرف می‌سازد. البته باید توجه داشت که ارز Gala فقط در بازی‌های گالا گیمز کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی‌که از گیمرهای این دسته از بازی‌ها هستید، برای آشنایی بیشتر با رمزارز گالا و ویژگی‌های آن تا پایان مطالب ما را همراهی کنید.

ارز دیجیتال گالا چیست؟

بعضی از گیمرها تمایل دارند که در کنار انجام بازی، درآمد نیز کسب کنند. در این راستا شرکت گالا برای انجام بازی‌های گالا گیمز یک رمزارز منحصر‌به‌فرد طراحی نموده و در اختیار گیمرها قرار داده است. این ارز در شبکه بلاک‌چین فعالیت دارد و با بکارگیری توکن مخصوص، ارز دیجیتال گالا نام‌گذاری شده است. گیمرها نیز در خلال انجام بازی‌های گالا گیمز، برحسب تعداد و میزان فروش توکن‌ها، درآمد کسب می‌کنند. این رمزارز بین‌المللی به دلیل سازگاری بالا، جامعه بزرگ، تنوع و غیره از محبوبیت بالایی در بین کاربران سراسر جهان برخوردار است.

در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی های سبک گالا گیمز هستید، می‌توانید از طریق ثبت نام در صرافی‌های معتبر علاوه بر انجام بازی و گذراندن اوقات فراغت، درآمد کسب کنید. پس از مدت کوتاهی خواهید دید که علاوه بر بازی با پلتفرم‌های متنوع، درآمد قابل توجهی کسب نموده‌اید. خاطر نشان می‌شود که کلیه مراحل کسب درآمد در بستر شبکه بلاک‌چین ارز دیجیتال گالا بر پایه توکن NFT انجام می‌گردد. بنابراین قبل از انجام هرگونه تراکنش اقدامات لازم را در زمینه استفاده از این توکن مخصوص انجام دهید.

خرید رمزارز Gala

همان‌طور که در ابتدا نیز به آن اشاره شد، ارز دیجیتال گالا صرفاً جهت انجام بازی‌هایGala Games و کسب درآمد از طریق توکن آن به وجود آمده است. بدین ترتیب می‌بایست جهت خرید ارز گالا در یکی از صرافی‌های پشتیبانی کننده این رمزارز مانند کوینکس ثبت نام کنید. پس از آن با دریافت یک پنل کاربری، می‌توانید کلیه تراکنش‌های خود را به‌واسطه صرافی انجام دهید. البته به یاد داشته باشید که زمان و حجم خرید رمزارز بسیار مهم است. چرا که برای انجام هر یک از بازی‌های شرکت گالا گیمز به میزان مشخصی ارز دیجیتال نیاز دارید. بنابراین قبل از خرید به این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشید و از انجام تراکنش‌های غیرضروری و بیهوده خودداری نمایید.

امنیت شبکه ارز دیجیتال Gala

امنیت شبکه در دنیای رمزارزها از اهمیت بالایی برخوردار است. به‌طوری که کاربران قبل از انتخاب هر یک از ارزهای دیجیتال، درباره امنیت آن تحقیق می‌کنند و براساس آن رمزارز موردنظرشان را انتخاب می‌نمایند. ارز دیجیتال گالا نیز از این قاعده مستثنی نیست و فضای انجام تراکنش‌ها و ذخیره دارایی کاربران در بالاترین سطح امنیتی قرار دارد. بدین‌صورت که کلیه فرآیندها و خواسته‌های کاربران از طریق توکن گالا (NFT) و در بستر شبکه اتریوم به شکل زنجیروار انجام می‌شود.

شرکت گالا با استفاده از یک مجموعه 50 هزار نودی پروسه تأیید تراکنش‌های درون بازی و ایمن‌سازی شبکه اختصاصی خود را انجام می‌دهد. علاوه بر این در راستای افزایش امنیت ارز دیجیتال گالا، نودها با انجام رأی‌گیری در روند اینکه چه بازی‌هایی با پلتفرم گالا گیمز انتشار یابند، مشارکت می‌کنند. این رویکرد یک سلطه وسیع و یکپارچه را در زمینه انجام بازی و تراکنش‌ها به‌وجود می‌آورد و موجب افزایش امنیت شبکه منحصر‌به‌فرد گالا می‌شود.

ویژگی‌های ارز Gala

به‌طور کلی همه شبکه‌ها و ارزهای دیجیتال در شبکه بلاک‌چین ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی دارند و همین امر موجب تمایز و برتری آنها نسبت به یکدیگر شده است. یقیناً ارز دیجیتال گالا نیز طبق همین شرایط از ویژگی‌های مختلفی برخوردار است و با استفاده از آنها توانسته نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب نماید. بعضی از مهمترین ویژگی‌های رمزارز Gala عبارت است از:

1- کارمزد بسیار اندک

همان‌گونه که می‌دانید کارمزد تراکنش‌ها یکی از مهمترین مؤلفه‌ها برای کسب درآمد در شبکه بلاک‌چین ارزهای دیجیتال است. بازی‌های گالا گیمز و ارز دیجیتال گالا نیز با همین هدف در بستر شبکه اتریوم ساخته شده و از کارمزد بسیار کم برخوردار است. شاید بتوان گفت یکی از دلایل اصلی محبوبیت ارز گالا در بین کاربران و رشد آن در سالیان اخیر همین ویژگی است.

2- امنیت شبکه مبتنی بر جامعه کاربران

میهمان اصلی و همیشگی شبکه رمزارز گالا کاربران و گیمرها هستند. به همین دلیل حفظ حریم خصوصی و افزایش امنیت شبکه Gala برای رؤسای این شرکت جهانی از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت گالا با استفاده از بهترین و مؤثرترین راهکار امنیت شبکه خود را تا حد قابل توجهی افزایش داده است. در این روش نودهای مبتنی بر جامعه با عملکرد مناسب خود امنیت شبکه و انجام تراکنش‌ها را در بستر شبکه بلاک‌چین رمزارز Gala افزایش می‌دهد. البته خاطر نشان می‌شود که نودهای تشکیل دهنده بازی‌های گالا گیمر، همان گیمرها هستند.

به زبان ساده‌تر گیمرها با انجام تراکنش و خرید ارز دیجیتال گالا موجب افزایش امنیت شبکه Gala می‌شوند. این نحوه عملکرد از مهمترین ویژگی‌های ارز Gala بوده و سبب برتری آن نسبت به سایر رمزارزهای موجود شده است.

3- تنوع بالا در بازی‌ها

برخلاف بسیار از پروژه هالی گیمفای موجود در شبکه بلاک‌چین، شرکت گالا یک تنوع باور نکردنی را در زمینه بازی‌های خود ایجاد کرده است. در این‌خصوص نیز به سلایق کاربران توجه ویژه‌ای شده و گیمرها برحسب نیاز و سلیقه می‌توانند بازی مورد علاقه خود را انتخاب نمایند. در واقع توسعه‌دهندگان پلتفرم گالا با شناسایی نیازهای اصلی گیمرها، درصدد رفع آنها برآمدند و تا به‌حال نیز موفق عمل کرده‌اند. به‌طوری که شاهد افزایش روزافزون تعداد گیمرها و کاربران فعال در زمینه ارز دیجیتال گالا هستیم.

4- جامعه کاربری بزرگ

در پروژه‌های گیمفا، جامعه کاربری و تعداد کاربران مهمترین و حیاتی‌ترین مؤلفه بقای ارزهای دیجیتال هستند. در این زمینه نیز ارز دیجیتال گالا یکی از بزرگترین جامعه‌های کاربری را به خود اختصاص داده و قدرت نقدینگی در شبکه بلاک‌چین گالا افزایش چشمگیری داشته است. زیرا هرچه تعداد کاربران بیشتر باشد، به نسبت تعداد تراکنش‌ها و قدرت نقدشوندگی در بازار نیز افزایش می‌یابد.

سخن پایانی

هر یک از ارزهای دیجیتال با هدف و رویکرد خاصی وارد شبکه گسترده بلاک‌چین شده‌اند. ارز دیجیتال گالا نیز با هدف اعطای مالکیت حقیقی به دارایی‌های دیجیتال گیمرها وارد این عرصه شده است. بدین نحو که از طریق قدرت فناوری بلاک‌چین و به‌واسطه طراحی شبکه نودهای منحصر‌به‌فرد زمینه مناسبی را برای دستیابی به اهداف خود فراهم نموده است. علاوه بر این تیم توسعه‌دهنده رمزارز گالا با طراحی و ساخت بازی‌های متنوع توانسته نظر گیمرهای زیادی را به خود معطوف سازد و امنیت شبکه گالا را تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

بیشتر بخوانید:


ارز دیجیتال آیوتکس (IOTX) چیست؟ مروری بر بلاک چین IoTeX

RavenCoin چیست؟ کاربردها و مزایای این ارز دیجیتال

5/5 - (233 امتیاز)