در دنیای امروز به کمک اینترنت و فضای مجازی می‌توان در هر جا و مکانی کسب درآمد داشت. از فرصت‌های نابی که در چند سال اخیر برای افراد مختلف ایجاد شده است، می‌توان به ارزهای دیجیتال اشاره کرد که افراد زیادی از این طریق به درآمدهای بسیار چشمگیری رسیده‌اند. در یک دهه گذشته ارزهای دیجیتال زیادی در بسیاری از صرافی‌ها لیست شده است و برخی از آنها به دلیل پشتوانه مناسب روند صعودی بسیار مناسبی داشته‌اند. ارز ELON از جمله ارزهایی می‌باشد که به خوبی روند صعودی خود را طی کرده است. در این مطلب با Dogelon Mars و نحوه عملکرد آن بیشتر آشنا خواهید شد.

دوج ایلان مارس چیست؟

دوج ایلان مارس و یا همان Dogelon Mars مشابه دوج کوین و شیبا بوده و یک نوع میم کوین محسوب می­ شود. با این حال این ارز در مقایسه با سایر میم کوین­ها از داستان متفاوت­تری برخوردار است. این میم کوین نام خود را از سه کلمه­ ی دوج، ایلان و مارس می­ گیرد که به گونه ­ای نشان دهنده جاه طلب بودن این ارز دیجیتال می­ باشد. کلمه اول آن برگرفته از دوج کوین یا همان پادشاه میم کوین­ها است و ایلان هم یک نوع نماد احترام برای حامی شت کوین­ها محسوب شده و مارس نیز بیانگر یک صعود و رفتن به اوج به شکل درخشنده می ­باشد. لازم است بدانید که فقط قسمتی از اسم این توکن از نام ایلان ماسک گرفته شده است و خود ایشان هیچ نوع ارتباطی با این ارز دیجیتال ندارد.

داستان ارز

داستان دوج ایلان مارس از سال 2040 شروع می­ شود، جایی در میان شن­های سرخ سیاره مریخ که دوج ایلان مارس در آن متولد شده و محل زیستن او به شمار می­ رفت. این از کمک و همکاری خانواده و دوستان خود استفاده کرده است تا بتواند این سرزمین را به یک نیروگاه تبدیل کند به طوری که همه گونه­ های مستقر در سراسر دنیا بتوانند در این سیاره به حیات بپردازند.

با وجود تلاش­های بسیار Dogelon Mars در این زمینه، سیاره مریخ توسط گروهی از نابودکننده­ ها مورد حمله قرار گرفت و دوج ایلان هم مجبور شد تا برای یافتن امنیت به سیاره زمین بیاید. در ضمن این سفر خود، او به این نکته پی می­برد که برای این که بتواند به رشد و توسعه انسان­ها کمک نماید می­بایست پولی اختراع کند که در میان سیارات مختلف بتوان از آن استفاده نمود. این پول باید به گونه­ ای باشد که تمامی جوامع و تمدن­ها قادر به استفاده از آن بوده و نزدیکی مناسبی با فناوری­های فضایی داشته باشد. در ادامه تلاش می ­کند تا با کمک متحدانی که تازه پیدا کرده است سیاره خود را مجددا آزاد کرده و آن را به مکان رویایی خود تغییر دهد.

آشنایی با Dogelon Mars و ارز ELON

آشنایی با Dogelon Mars و ارز ELON

ارز ELON را می­توان یک نوع فورکی از دوج کوین، به حساب آورد. بنابر گفته خود این رمز ارز، ارز ELON یک ارز بین ستاره­ ای محسوب می­ شود. در زمانی که انسان به یک نژادی تبدیل شده است که در سیاره­ های مختلف یافت می ­شود، این ارز دیجیتال وجود دارد و هدفش آن است که این کوین را به عنوان یک پروژه به فضا و سیاره مریخ ارسال نماید. در پس هر کدام از میم توکن­ها، یک عدد شخصیت سرگرم کننده در نظر گرفته شده است و در مورد ارز ELON نیز این شخصیت یک سگ با لباس فضایی است. ارز ELON به عنوان یک ارز جهانی برای تمامی مردم به شمار می­ رود و بیان می­ دارد که بر خلاف دیگر میم توکن­ها، به طور مداوم در حال بهبود یافتن می­ باشد.

ارز ELON به تازگی توانسته است به دنیای ارزهای دیجیتال و بلاکچین­ها وارد شده و در این مدت کوتاه به رشد خوبی هم دست پیدا کند. علت اصلی این رشد ناگهانی این رمز ارز هم در وجود افرادی به عنوان حامی مالی آن و همچنین سیاست­های تازه در مورد نحوه توزیع کردن توکن­ها در نظر گرفته شده است. این رمز ارز یک فورک از دوج کوین محسوب شده که توسط شخص ایلان ماسک مورد حمایت قرار گرفته و همین عامل منجر به جذب شدن تعداد زیادی از سرمایه گذارها به سوی این ارز شده است. با وجود این پیشرفت­های شگرف و رشد قابل توجه این ارز دیحیتال، دنیای بلاکچین چندان توسط این رمز ارز ارزشمند نگشته است. با این وجود افراد حامی این ارز دیجیتال، همچنین توسعه دهندگان آن قصد دارند تا کاربردهای گوناگونی را به آن ببخشند که در صورت عملی شدن این کار، ارز ELON با رشد بیشتری در دنیای بلاکچین­ها همراه خواهد بود.

Dogelon Mars چگونه عمل می­کند؟

هر چه قدر که یک ارز دیجیتال عملکرد بهتری داشته باشد، سرمایه گذاران بیشتری نسبت به آن رمز ارز تمایل پیدا خواهند کرد. علت این که توسعه‌دهندگان بلاکچین به دنبال اختصاصی کردن عملکرد بلاکچین­ها هستند نیز همین مورد می­ باشد. بلاکچین Dogelon Mars نیز با هدف انجام مبادله­ های گوناگون به وجود آمده است و در واقع می­توان گفت که این رمز ارز هیچ گونه عملکرد دیگری به جز انجام مبادله­ های مالی را در خود ندارد.

ارز ELON بر اساس شبکه اتریوم توسعه یافته است و می­ تواند از قراردادهای هوشمند و ماشین مجازی اتریوم نیز پشتیبانی نماید که باعث شده بتوان از این ارز دیجیتال به عنوان توکن بومی به کار رفته در برنامه­ های غیرمتمرکز استفاده نمود. در ارز ELON بر خلاف اتریوم که از اثبات کار برای تایید تراکنش­ها استفاده می­ کند، برای این که بتوان بلاک­ها را تایید نمود از الگوی ثابت کردن سهام استفاده می­ شود. به همین دلیل هم بلاکچین Dogelon Mars سرعت بیشتری در عملکرد خود نسبت به اتریوم دارد. همچنین هزینه­ های گس در بلاکچین این ارز میزان کمتری را شامل می­ شود.

جمع بندی

با ظهور پدیده‌های جدید، نگرش به آینده بسیار متفاوت شده است. هر کس می‌تواند داستانی برای 30 سال بعد تعریف کند و شاید داستانی که این روزها تخلیلی باشد، در سال‌های آتی واقعیت داشته باشد. ارز ELON برنامه‌ای برای آینده دارد و ادعا دارد که در آینده کمک بزرگی برای زمینیان خواهد بود. شما در این مطلب با این ارز دیجیتال و چگونگی عملکرد آن آشنا شدید. برای انجام معاملات این ارز در بازار ارز دیجیتال لازم است از صرافی‌های معتبری نظیر کوینکس بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید:


RavenCoin چیست؟ کاربردها و مزایای این ارز دیجیتال

ارز دیجیتال سوئیس بورگ (Swissborg) چیست؟ معرفی توکن CHSB

معرفی کامل پروتکل Audius

5/5 - (342 امتیاز)