اخیرا ApeCoin با ارزش بازار تقریباً 2 میلیارد دلاری در اولین روز معاملاتی خود در دنیای ارز دیجیتال بسیار مورد توجه قرار گرفته است. سازندگان ارز ایپ کوین در اواخر مارس 2022 توسط Yuga Labs راه‌اندازی شد. اولین ایردراپ توکن‌های ایپ کوین ApeCoin را صاحبان Bored Ape و Mutant NFT دریافت می‌نمایند؛ اما $APE را هر فردی می‌تواند خریداری نموده و آن را به مجموعه خود اضافه کند. در این مقاله همه چیزهایی را که باید در مورد ارز ایپ کوین ApeCoin، نحوه عملکرد، اهداف برنامه‌ریزی شده و آینده آن را مرور خواهیم کرد.

ارز ایپ کوین چیست؟

ApeCoin (APE) یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم کار می‌کند. این برنامه برای تجسم آینده فرهنگ، هنر، بازی و سرگرمی از طریق فناوری بلاک چین تحت رهبری جامعه طراحی شده است. در واقع و به طور خلاصه یک نشانه متاورس می‌باشد. به زبان ساده ApeCoin ارز دیجیتال بومی Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) است. APE توسط ApeCoin DAO که یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار است راه‌اندازی شد. این نهاد به عنوان یک نهاد حاکم عمل می‌کند که همه دارندگان ApeCoin در آن عضو هستند. هدف ApeCoin DAO تسهیل و حمایت از پیشنهادات و ایده‌های تحت رهبری جامعه برای تبدیل شدن به واقعیت برای صاحبان ارز ایپ کوین است.

توکن ApeCoin

مجموع عرضه Apecoin به طور دائم در 1 میلیارد توکن ثابت است. هیچ برنامه‌ای برای ضرب توکن‌های بیشتر وجود ندارد و APE بدون قابلیت سوزاندن طراحی شده است که این کار سقف عرضه را تقویت می‌نماید. ApeCoin به عنوان ابزاری برای حکومت‌کردن طراحی شده است. توکن ایپ کوین ApeCoin یک توکن غیرمتمرکز است که می‌تواند برای پرداخت‌ها و تراکنش‌ها در برنامه‌های Web3 استفاده شود.

هدف و مزایای ApeCoin

همان‌طور که در بالا ذکر شد به دارندگان ApeCoin زمین اعطا می‌شود؛ به این معنی که شما به عنوان صاحب ملک حق رای در پروژه‌ها، مشارکت‌ها، برنامه‌ها و موارد دیگر را دارید. ایپ کوین علاوه بر حاکمیت، ابزاری است برای تراکنش‌ها و پرداخت‌ها در برنامه‌های Web3.

اهداف ApeCoin که توسط وب سایت رسمی آن مشخص شده به صورت زیر است:

حاکمیت: توانایی ماشرکت دارندگان ApeCoin برای شرکت در ApeCoin DAO.

یکسان‌سازی هزینه‌ها: به ApeCoin به عنوان یک ارز آزاد مشترک می‌دهد تا بدون هیچ‌گونه واسطه متمرکز مورد استفاده قرار گیرد.

دسترسی: امکان دسترسی انحصاری به رویدادها، کالاها، خدمات و بازی‌هایی را که در حالت عادی در دسترس نیستند را فراهم می‌نماید.

انگیزه: ایپ کوین می‌تواند به عنوان ابزاری برای توسعه‌دهندگان شخص ثالث برای آزمایش و مشارکت در پروژه‌های فردی خود عمل کند.

چرا ApeCoin؟

ApeCoin به شدت با دو مجموعه محبوب NFT متعلق به YugaLabs، Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) مرتبط است. هر دوی این مجموعه‌های NFT از بزرگترین مجموعه‌های بلاک چین اتریوم هستند. میانگین قیمت فروش یک ایپ بی‌حوصله (BAYC) NFT 285000 دلار است. افراد مشهوری مانند جاستین بیبر و امینم صاحبان Bored Ape Yacht Club NFT هستند. این دو مجموعه NFT در جامعه ارزهای دیجیتال و به ویژه در جامعه NFT شهرت زیادی داشته‌اند.

برای افزایش محبوبیت این مجموعه‌های NFT، یک ایردراپ برای همه دارندگان Bored Ape و Mutant Ape NFT برگزار شد. برای هرBored Ape NFT، 10094 توکن و برای هرMutant Ape NFT ، 2042 توکن اختصاص داده شد. با قیمت راه‌اندازی ApeCoin بالای 15 دلار آمریکا دارندگان این NFT‌ها بین 30000 تا 150000 دلار ApeCoin به ‌صورت رایگان در هر NFT دریافت می‌کنند. این امر باعث شد تا رویداد راه اندازی و پخش ApeCoin تبلیغات و شهرت بیشتری داشته باشد، زیرا جامعه پشت این NFTها بلافاصله درگیر پروژه و سکه شدند.

کاربرد توکن ApeCoin

توکن ApeCoin یک توکن ERC-20 است که برای حاکمیت و سودمندی در نظر گرفته شده است. استفاده اصلی از توکن ApeCoin پاداش دادن به کاربران پلتفرم برای مشارکت آنهاست؛ همچنین توکن ApeCoin برای پرداخت هزینه تراکنش‌ها در شبکه ApeCoin استفاده می‌شود. یکی از دلایلی که باعث می‌شود ApeCoin رشد خارق‌العاده ای را تجربه کند مکانیسم DAO آن است. همان‌طور که گفته شد DAO به معنای سازمان غیرمتمرکز مستقل است که در آن پروژه تحت رهبری یک فرد یا نهاد نیست؛ در عوض، کل جامعه در مدیریت و استخراج آن نقش دارند. به عبارت دیگر اگر شما ارز ایپ کوین دارید می‌توانید در انجمن ApeCoin عضو شده و در همه نوع تصمیم‌گیری شرکت نمایید. به همین دلیل، اکنون می‌توانید بدانید که چه خبر است و چه چیزهای جدیدی باید به شبکه اضافه شود.

بنیاد ApeCoin چیست؟

بنیاد ApeCoin چیست؟

بنیاد ApeCoin یک سازمان مستقل غیرمتمرکز می‌باشد که مسئول توسعه و پذیرش توکن ApeCoin است. ApeCoin یک ارز دیجیتال است که توسط بنیاد APE ایجاد شده است که مسئولیت عملیات آن را بر عهده دارد. این بنیاد بیشتر یک لایه پایه است که دارندگان ApeCoin در ApeCoin DAO ممکن است روی آن بسازند. طبق گفته وب سایت ApeCoin این صندوق بین صندوق‌های اکوسیستم (62 درصد)، آزمایشگاه‌های یوگا (16 درصد)، مشارکت‌کنندگان راه‌اندازی (14 درصد) و بنیانگذاران Bored Ape Yacht Club (8 درصد) پراکنده خواهد شد.

ماموریت بنیاد ایپ کوین

هدف این بنیاد ارائه حکومت‌داری غیرمتمرکز و مبتنی بر جامعه می‌باشد و هدف آن این است که در طول زمان غیرمتمرکزتر شود. این بنیاد مسئول تصمیمات ApeCoin DAO و مسئول مدیریت روزانه، حسابداری، مدیریت پروژه و سایر وظایف است که تضمین می‌نماید ایده‌های جامعه DAO پشتیبانی لازم برای تحقق‌بخشیدن به آن‌ها را دریافت می‌کند. ماموریت بنیاد APE ترویج و حفاظت از اکوسیستم APE به روشی منصفانه و فراگیر است. هدف اصلی بنیاد ApeCoin استفاده از صندوق اکوسیستم است که توسط یک کیف پول multisig اداره می‌شود تا هزینه‌های آن را طبق دستور ApeCoin DAO بپردازد و در عین حال زیرساختی را برای دارندگان ApeCoin برای همکاری از طریق رویه های حاکمیت آزاد و آزاد فراهم کند.

چشم انداز

چشم‌انداز ApeCoin ایجاد آینده‌ای غیرمتمرکز است که در آن همه حق نظر برابر داشته باشند. هدف این پروژه ایجاد یک جامعه جهانی از دارندگان ApeCoin است که می‌توانند آینده اکوسیستم APE را شکل دهند. چشم انداز بنیاد ApeCoin این است که زیرساختی را برای دارندگان ApeCoin فراهم کند تا از طریق رویه های حاکمیت آزاد با یکدیگر همکاری کنند؛ همچنین ApeCoin قصد دارد از اکوسیستم APE برای ایجاد بازی‌های دیجیتال، سرگرمی و هنر استفاده کند. احتمال تاثیر بلاک چین بر فرهنگ آنقدر نامحدود است که هنوز نمی‌توان همه آن‌ها را پیش‌بینی کرد.

تاریخچه قیمت ApeCoin

هنگامی که آزمایشگاه یوگا برای اولین بار مجموعه‌های Bored Ape و Mutant Ape NFT را معرفی کرد، آن‌ها به محبوب‌ترین برند NFT تبدیل شدند. Apecoin توسط Yuga Labs تأسیس شد تا کل عملیات برنامه‌ها و خدمات ارائه‌شده به منظور بهبود آن‌ها را تقویت کند. قیمت APE ظرف یک ساعت به 6.48 دلار کاهش یافت و تا پایان بعدازظهر در محدوده‌ای بین آن رقم و 9.35 دلار باقی ماند. بسیاری از سرمایه‌گذاران نگران شکاف‌های بزرگ در ارزش APE بودند، به طوری که چندین صرافی متمرکز ادعا کردند که ApeCoin در چند ساعت پس از راه‌اندازی خود 80 درصد کاهش یافته است.

تیم ApeCoin از ریسک و نوسان بالای پروژه آگاه است؛ اما آن‌ها معتقدند که پاداش‌های بالقوه بلندمدت این ریسک‌ها را توجیه می‌کنند. در دقیقه ایردراپ، بایننس بالاترین قیمت 28 دلاری را در نمودار یک دقیقه‌ای خود ثبت کرد؛ در حالی که گیت قیمت فوق‌العاده 214 دلاری را ثبت کرد.

در اواخر ماه مارس، اندرسن هوروویتز، نیروگاه‌های VC را رهبری کردند که برای یوگا 4 میلیارد دلار هزینه داشت و ارزش شرکت را به 4 میلیارد دلار رساند. این سکه کمی شتاب بازار را احیا کرده است و در حال حاضر 12.80 دلار قیمت دارد.

بعد از آن زمانی که آزمایشگاه‌های یوگا اعلام کردند که در حال کار بر روی “متاورسایدی دیگر” است، تحولات مثبت زیادی رخ داد. در 28 آوریل، قیمت 26.91 دلار بود که بالاترین رکورد جدید را ایجاد کرد؛ با این حال از آن زمان به بعد کاهش قابل توجهی داشته است و قیمت فعلی آن 3.88 دلار است، با حجم معاملات 24 ساعته 385،646،11 دلار.

ارزش بازار ApeCoin در حال حاضر حدود 1,163,243,712 دلار است و با این معیار در رتبه چهل و یکم قرار دارد. ApeCoin همچنین از MANA، SAND و AXS پیشی گرفته و به ارزشمندترین توکن متاورس تبدیل شده است.Gemini  در آوریل گذشته سهام APE را پس از ATH اعلام و سر و صدای زیادی در مورد پروژه‌های مکمل BAYC ایجاد کرد، مانند راه‌اندازی معلق متاورس مربوط به Yuga Labs که توسط سایر پروژه‌های NFT انحصاری و با قیمت بالا، از جمله CryptoPunks و World of Women قابل دسترسی خواهد بود.

بر اساس یک پست توییتری توسط  Coinbase، صرافی ارز دیجیتال برند Bored Ape Yacht Club را در کنار ApeCoin که اخیراً راه‌اندازی شده است با این شانس برای جامعه که بخشی از سه گانه Degen باشد به صحنه می‌آورد. این اخبار باعث ایجاد شتاب مثبت قیمت‌گذاری APE است.

پیش‌بینی قیمت ارز ایپ کوین تا سال 2031

پیش‌بینی قیمت ارز ایپ کوین

در ادامه به پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ایپ کوین ApeCoin می‌پردازیم.

پیش بینی قیمت ارزایپ کوینApeCoin  2022

پیش‌بینی قیمت Apecoin در سال 2022 حداکثر قیمت 5.96 دلار با حداقل قیمت 5.34 دلار است. میانگین قیمت توکن تا پایان سال 2022 5.59 دلار پیش‌بینی می‌شود.

پیش بینی قیمت ارز ایپ کوین ApeCoin 2023

پیش‌بینی قیمت Apecoin ما در سال 2023 می تواند حداکثر قیمت 9.39 دلار باشد. حداقل قیمت 7.76 دلار است و میانگین قیمت معاملاتی سکه 8.04 دلار پیش بینی شده است. با جدیدترین پیشرفت‌ها و مشارکت‌های برنامه‌ریزی‌شده در اکوسیستم BAYC، سکه Apecoin شانس زیادی برای افزایش دارد.

پیش‌بینی قیمت ارز ایپ کوین ApeCoin 2024

پیش‌بینی قیمت Apecoin ما در سال 2024 حداکثر قیمت 13.77 دلار است. حداقل قیمت Apecoin 12.19 دلار و میانگین قیمت 12.51 دلار پیش‌بینی شده است.

پیش‌بینی قیمت ارز ایپ کوین ApeCoin 2025

پیش‌بینی قیمت Apecoin ما در سال 2025 حداکثر قیمت 20.52 دلار است. کمترین قیمت سکه 17.33 دلار و میانگین قیمت معاملاتی سکه 17.83 دلار پیش بینی می‌شود. هجوم ویژگی‌های مدیریت‌پذیری از طریق DAO با سایر کمپین‌های تبلیغاتی قدرتمند می‌تواند Apecoin را تقویت کند.

پیش‌بینی قیمت ارز ایپ کوین ApeCoin 2026

پیش‌بینی قیمت Apecoin ما در سال 2026 حداکثر 29.87 دلار است. حداقل قیمتی که این سکه تا پایان سال 2026 خواهد داشت 24.69 دلار خواهد بود؛ در حالی که انتظار می‌رود میانگین قیمت معاملاتی آن 25.40 دلار باشد. این رشد با رشد مداوم توکن‌های APE، شبکه Apecoin و اکوسیستم امکان‌پذیر خواهد شد.

پیش‌بینی قیمت ارز ایپ کوین ApeCoin 2027

پیش‌بینی قیمت ApeCoin ما در سال 2027 حداکثر قیمت 42.17 دلار و حداقل قیمت 34.14 دلار است. همچنین انتظار داریم که میانگین قیمت معاملاتی سکه تا آن زمان 35.16 دلار باشد.

پیش‌بینی قیمت ارز ایپ کوین ApeCoin 2028

پیش‌بینی قیمت ApeCoin ما در سال 2028 حداکثر قیمت 58.64 دلار است. انتظار می‌رود حداقل قیمت سکه تا سال 2028 50.68 دلار باشد. میانگین قیمت معاملاتی سکه 52.09 دلار پیش‌بینی شده است.

پیش‌بینی قیمت ارز ایپ کوین ApeCoin 2029

پیش‌بینی قیمت سکه Apecoin ما در سال 2029 حداکثر قیمت 88.10 دلار با میانگین قیمت معاملاتی 78.68 دلار است. انتظار می‌رود این سکه با 76.60 دلار کمترین قیمت را داشته باشد.

پیش بینی قیمت ارز ایپ کوین ApeCoin 2030

پیش‌بینی قیمت ApeCoin ما در سال 2030 این است که APE می‌تواند سر به فلک بکشد و بالاترین قیمت آن به 134.52 دلار برسد. کمترین قیمت سکه 111.49 دلار است. انتظار می‌رود میانگین قیمت معاملاتی این سکه 115.43 دلار باشد.

سال 2030 می‌تواند یک افزایش کلی قابل‌توجه در ارزش بازار کریپتو به همراه داشته باشد.

پیش‌بینی قیمت ارز ایپ کوین ApeCoin 2031

بر اساس پیش‌بینی قیمت Apecoin ما در سال 2031، حداکثر قیمت معاملاتی APE می‌تواند به 191.21 دلار برسد، با میانگین قیمت معاملاتی 162.90 دلار. حداقل قیمت سکه 157.13 دلار پیش‌بینی می‌شود.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ApeCoin توسط کیف پول Investor

Wallet Investor از هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی برای ارائه پیش‌بینی قیمت Apecoin استفاده می‌کند. هوش مصنوعی رتبه شاخص عملکرد گذشته Apecoin را A+ نشان می‌دهد و می‌افزاید که Apecoin سرمایه‌گذاری یک ساله عالی انجام خواهد داد. در یک سال با قیمت 11.737 دلار به فروش می‌رسد. ارزش Apecoin از قیمت فعلی به 5.537 دلار طی دو هفته افزایش خواهد یافت. بازگشت سرمایه Apecoin (ROI) در سال 2023 122.8٪ خواهد بود. در سال 2024 ROI 250.6٪، در سال 2025، 377.2٪ و در سال 2026، 503.6٪ خواهد بود. بر اساس تجزیه و تحلیل، روند صعودی ایپ در کل دوره ادامه دارد.

پیش‌بینی قیمت ApeCoin توسط Trading Beasts

این سایت از رگرسیون‌های خطی و چند جمله‌ای بر روی داده‌های گذشته برای ارائه پیش‌بینی قیمت Apecoin استفاده می‌کند. قیمت Apecoin در ماه نوامبر به 4.12235 دلار افزایش می‌یابد؛ سپس برای بقیه سال نزولی خواهد بود. در ماه دسامبر Apecoin با قیمت 3.99153 دلار به فروش می‌رسد. در سال 2023 Apecoin با میانگین قیمت 3.89960 دلار در ژانویه و 6.04133 دلار در دسامبر معامله می‌شود. این ارز دیجیتال در سال 2024 با میانگین قیمت 6.35276 دلار در ژانویه و 9.19892 دلار در دسامبر معامله می‌شود. ارز ایپ کوین در سال 2025 با میانگین قیمت 9.414436 دلار در ژانویه و 11.37356 دلار در دسامبر معامله می‌شود.

پیش‌بینی قیمت ApeCoin توسط قیمت Digitalcoin

ارز دیجیتال Apecoin در ژانویه عملکرد خوبی داشت اما در ماه‌های بعد کاهش یافت. قیمت Apecoin در ماه نوامبر به 6.65 دلار خواهد رسید. به معاملات جانبی ادامه خواهد داد و در دسامبر به 6.40 دلار خواهد رسید. Apecoin از سال 2022 تا 2030 روند صعودی خواهد داشت و در سال 2023 با قیمت متوسط ​​11.88 دلار معامله می‌شود. حداکثر قیمت آن به 12.75 دلار و حداقل 11.26 دلار خواهد رسید. در سال 2025 با قیمت متوسط ​​20.94 دلار معامله خواهد شد. حداکثر قیمت آن به 22.77 دلار و حداقل 20.23 دلار خواهد رسید. ارز ایپ کوین در سال 2030 با قیمت متوسط ​​73.55 دلار معامله می‌شود. حداکثر قیمت آن به 74.80 دلار و حداقل 72.55 دلار خواهد رسید.

پیش‌بینی قیمت ApeCoin توسط اینفلوئنسرهای صنعت

آخرین بروزرسانی کانال یوتیوب AA Accelerate در ApeCoin نشان می‌دهد که این سکه با وجود اینکه در هفته‌های گذشته تحت فشار شدید معامله می‌شد، پتانسیل زیادی دارد. تحلیل‌گر از خطوط روند فیبوناچی برای پیش‌بینی قیمت‌های آینده استفاده می‌کند.

او اظهار می‌کند که اگر APE از فشار کوتاه شکسته شود و به 3.10 دلار کاهش یابد، احتمالاً کاهش می‌یابد. اندیکاتور RSI فضای بیشتری را برای حرکت قیمت به سمت بالا و پایین نشان می‌دهد. با این حال فشار شدید ممکن است به دلیل حجم پایین معاملات بیشتر کشیده شود.

جمع‌بندی

توکن ApeCoin به اکوسیستم BAYC برای تراکنش‌های دنیای واقعی اطمینان قوی و قابل تأیید ارائه می‌دهد. این سکه توسط جامعه BAYC پذیرفته شده است و پتانسیل زیادی برای یک جامعه تحت کنترل DAO از خود نشان می‌دهد. تحلیلگران پیشنهاد می‌کنند که حرکت به سمت یک بلاک چین اختصاصی یک پیروزی بزرگ برای سرمایه گذاران Apecoin است. انجمن Apes تأییدیه‌های زیادی از برندهای بزرگ و افراد مشهوری مانند اسنوپ داگ دریافت کرده‌اند. مجموعه NFT آن در صدر بازار قرار دارد. این به Ape coin کمک کرده است تا در صرافی‌های ارزهای رمزنگاری‌شده سطح بالاتری کسب کند.

ارز ایپ کوین ApeCoin آینده روشن و سرمایه‌گذاری خوبی دارد و پیش‌بینی ApeCoin نشان می‌دهد که سکه‌های کریپتو در سال 2027 به ATH خواهند رسید. با این حال، اخبار منفی و سقوط بازار می‌تواند عملکرد ApeCoin را در بازار ارزهای دیجیتال از مسیر خارج کند. لازم به ذکر است که پیش‌بینی‌های ما صرفا احتمالاتی هستند که وقوع آن‌ها صد در صد نیست. اگر شما هم طرفدار این ارز هستید می توانید آن را از صرافی کوینکس خریداری کنید.

 

5/5 - (9 امتیاز)